HERBALİFE KULLANICI YORUMLARI

Ödemiş Herbalife, Torbalı Herbalife, Menemen Herbalife ,Konak Herbalife, Karşıyaka Herbalife, Karabağlar Herbalife, Foça Herbalife, Çiğli Herbalife, Çeşme Herbalife, Buca Herbalife, İzmir Herbalife Kullanıcı Yorumları Oku, Yaz

https://www.fityasamurunleri.com

HERBALİFE KULLANICI YORUMU YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

BAHAR Çarşamba, 03 Haziran 2015 14:50 |İzmir

Merhaba ben İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşıyorum.Birçok diyetisyene gittim ama işe yaramadı.Daha Sonra arkadaşlarımdan Herbalife’ı duydum.Kullandığımda İlk hafta 2 kilo verdim.Sabahları 1 saat yürüyüş yaparak 2 aydır kullanıyorum 10 kilo verdim. Hayatımda hiç olmadığım kadar dinç ve dinamik olduğumu hissediyorum. ve herkese mutlaka denemelerini tavsiye ediyorum.

Mesut Cuma, 22 Mayıs 2015 00:35 | İzmir

Daha 34 yaşımdayken hastalıklar içinde boğulmaya başlamıştım. Aşırı kilom yüzünden nefes alamıyor tansiyon şeker hastalıkları uğraşıyordum.Görüntümden utanıyordum. Zayıflamak için ne duyduysam ne gördüysem uyguladım. Çok halsiz düşüyor akşamı zor ediyordum. Keyfim hiç olmuyor hep asık suratlıydım.Kız kardeşimin arkadaşı bir gün heyecanla evime geldi ve abla senin çözümünü buldum artık zayıflama kabusun bitti dedi.Böylece Herbalife ile tanıştım. Tadı çok huşuma gitti ve kullanmaya başladım. On ayda 35 kilo verdim hemde hiç halsizlik çekmeden.Doktorum tansiyon ilaçlarımı kullanma artık dedi . Kilom gidince mi düzeldi herşey bilmiyorum ama çok çok iyiyim. Herkese tavsiye ederim.

Betül Salı, 19 Mayıs 2015 09:31 |İzmir

Merhaba İzmir Balçova da yaşıyorum.Herbalife ürünlerine başlayalı 1 ay oldu. Metebolizma yaşım 2 yas gencleşmiş 2 beden incelmgişim (onu kıyafetlerden anladım). Yağ endeksim 2.4 azalmış bu gün ölçüldüm ve yeniden eskisi gibi mutluyum. Ben bu ürünleri Herbalife Ailesini çok seviyorum iyiki varsınız. 

Daha Fazlası için Tıklayın 

Ümraniye Herbalife  | Herbalife Ürünleri | Güzide İle Fit Kal
Reklam